- Uzmite bebu u naručje, nježno je ljuljajte ili je nosite po kući.
- Zamotajte bebu u dekicu da bi se ugodnije osjećala pa je ljuljajte u kolicima ili kolijevci.
- Možete je nositi u nosiljci čvrsto privijenu na svoja prsa. Bebe vole osjetiti lupanje maminog srca, to ih smiruje.
- Neke se bebe smire tokom vožnje u autu.
- Nježno bebi masirajte stomačić, prethodno namazan toplim uljem za bebe.
- Stavite na bebin stomačić zagrijanu pelenu i nježno masirajte.
- Preporuke pedijatara su prirodni preparati ENZIMA LAKTAZA kao nadomještaj enzima kojeg bebe nemaju u prvim mjesecima života a kasnije ga same proizvode.
Najbolji ENZIM LAKTAZA po PREPORUkama PEDIJATARA JE potpuno PRIRODNI DODATAK PREHRANI easycol baby.
Easycol BABY kapi su potpuno prirodan i inovativan preparat ENZIM LAKTAZA proizveden u Evropskoj Uniji po najvećim svjetskim standardima, ispitan i dokazan mjerodavnim studijama.
Easycol BABY djeluje na uzrok nastanka grčeva u stomaku kod beba za razliku od drugih preparata koji djelimično djeluju samo na posljedice kada grčevi već uveliko opterećuju bebu.
Kako će Easycol Baby, kapi za bebe pomoći kod crijevnih grčeva – KOLIKA ?
Za razliku od drugih vrsta preparata koji se preporučuju kod crijevnih grčeva, laktaza koja se nalazi u Easycol Baby, kapima za bebe je prirodan enzim koji se inače sintetiše u našem organizmu i pomaže varenju mlijeka.
Kada se Easycol Baby kapi dodaju u mlijeko namjenjeno bebi one kompenzuju prolazni nedostatak enzima laktaza i olakšavaju proces varenja laktoze, te na taj način smanjuju i uklanjaju simptome grčeva kod beba.
Potrebno je naglasiti da Easycol Baby kapi neće razgraditi svu laktozu u mlijeku nego će omogućiti da se proizvedu sopstvene količine enzima laktaza i stimuliše probavni sistem bebe na produkciju tog enzima.Kliničke studije pokazuju da se vrijeme plakanja bebe koja se hrani mlijekom u kojem se nalaze Easycol Baby kapi smanjuje za 58%.
Easycol Baby, kapi za bebe su korisne i majkama i bebama jer omogućavaju da se proces dojenja odvija što duže bez obzira na prolazni nedostatak enzima laktaza.