Current time: 10-24-2014, 02:18 PM Hello There, Guest! (PrijavaRegistracija)

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdje na iftar u Sarajevu?
08-17-2010, 02:50 PM
Gdje na iftar u Sarajevu?
Dosta restorana ima iftarsku ponudu pa da vidimo ko je gdje bio i koliko kostaju i sta nude za taj novac? ja sam sinoc bila u Kulinom dvoru sa kolegama iz firme i bilo je predobro: placali smo po 25 KM i dobili smo limunade i mineralne (koliko mozemo popiti), corbu, topu, somune, teletinu ispod saca sa krompirom, salatu, rizu i batake, musaku i dolme razne (+ japrak), kompot (ili sutliju) i kolac i kafu ..naravno nisam sve stigla ni probati, a uz sve je bila i zdjelica voca (sljive i jabuke). Ovo je definitivno za preporuku, bili smo u basti i bila je cak i lagana muzika uzivo (tamburasi) i osoblje ekstra ljubazno.
prosle godine sam isla u urban grill - brajlovic i bilo je super ali se ne sjecam tacno cijena i ponude: ako je neko ove godine bio neka napise.
treba opet da organizujem iftare za firmu pa hajde da vas cujem

[Image: age.png]

Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-17-2010, 02:59 PM
RE: Gdje na iftar u Sarajevu?
Urban grill! Smile

NAJA - 17.08.2009.
UMA - 15.07.2011.
TARIK - 27.06.2013.
08-17-2010, 03:03 PM
urban grill, daj nam ponudu Smile
Ja idem u subotu u Kulin dvor i jedva cekam, kad ga ovoliko bibkare nahvali. Do sada nisam imala priliku nigdje na iftare po restoranima s djecom, pa se radujem ovom Smile
08-17-2010, 03:07 PM
Najprije sto se tice Urban grilla medena ce ti imati informaciju iz prve ruke.
A sad, svojevremeno sam bila expert na ovu temu, ove godine nisam jos nigdje isla, prvi dogovor je Imidz Smile.
Bila sam u Kulin dvoru i stvarno je prelijepo mada ja preferiram Imidz, valjda sam vise navikla. Sto se tice menija isti je.
Dalje, Inat kuca, Morica han. Kuca sevdaha - lijep ambijent, hrana tu i tamo.
Park princeva - nije lose mada sam tu davno bila i bili smo unutra, vise bih voljela vani.
Restoran Staklo, pored bosanske kuce - svakako preporucujem.
Brajlovic na Ilidzi - nije lose, mada previse mesno za mene (ali sta ocekivati je li Smile)
U studentskim danima cevabdzinice, ascinice (ASDz - skroz OK) i ekspres restorani (Wisa, Mercator).
Ako se sjetim jos necega - napisem Smile

Moja princeza 28.02.2010.
Moja mala vila 25.10.2011.
I moj mali junior 26.02.2014.
08-17-2010, 03:10 PM
Kulin dvor je super a u ovom kolektivu slabo ko posti pa se i ne organizuju iftari. Ja se radujem i ćevapima na Baščaršiji.

[Image: vFWmp1.png]
[Image: J7TFp1.png]
08-17-2010, 03:19 PM
Kulin Dvor jeste super, ali neznam da li organizuju iftare, ali i ako nemaju organizovan meni za iftar, po svojoj narudžbi odabereš i naravno, za sebe prilagodiš meni

08-17-2010, 03:22 PM
mozda neobicno - ali restoran u hotelu hecco exclusive. znam da je bilo nekoliko razlicitih jelovnika, ali da je sve bilo ok.
mislim da je sad uzivancija gore - pogotovo poslije iftara popiti kafu na onoj njihovoj terasi ....

prosle godine smo iftarisali u bbi restoranu bilo je. mada ako uzmes nesto sto nije na iftarskom jelovniku mozes se iznenaditi radi cijene :-)

staklo na carsiji je rijedak restoran gdje se za malo para moze zaista ukusno i dobro jesti.

[Image: I4CIp1.png]
08-17-2010, 04:06 PM
nikada nisam bila u staklu - prvi put cujem. gdje tacno se nalazi?
zna li iko kakva je ponuda u lights?

08-17-2010, 04:25 PM
Znala sam ja da sam nesto zaboravila, Lights (a tamo sam se udala Smile.
Nisam nesto odusevljena samim menijem iftarskim (nisam bila ove godine). Doduse teletina im je vrhunskaaaaa. Dosta ti je samo to da pojedes.
Restoran Staklo je na carsiji odmah pored Bosanske kuce - je li se tako zove ono mjesto gdje Branka Sovrlic reklamira steak (e sad sam se sjetila i tu sam iftarila jedne godine - onako). Staklo je restoran koji i ne primjetis dok ne pocnes da ga trazis.

Moja princeza 28.02.2010.
Moja mala vila 25.10.2011.
I moj mali junior 26.02.2014.
08-18-2010, 11:54 AM
I mi bili sinoc u Kulinom dvoru na iftaru. Iftarski meni (30 KM) je meni bio fantastican (mozda malkice preobilan): supica (preukusna), topa,pita zeljanica, glavno jelo je bila teletina ispod saca, ali ja sam trazila umjesto toga piletinu s gljivama, krompir, salata, kompot ili sutlija, i za kolac se bira: hurmasica, tufahija, baklava (tufahija je fantazija). i na kraju kafica. a sve vrijeme limunade i mineralne koliko hoces. i da- hurme i rahatlokum na stolu.

Atmosfera je super. puno je krcato, tako da se treba unarpijed rezervisati.

Ilhanu isto bilo zanimljivo, bilo jos neke djecice, pa su se igrali, ganjali...

Sve u svemu ocjena 10

[Image: l8rGp2.png]

[Image: xH5Cp2.png]
Post Reply 

Forum Jump:

Contact Us | GuGu | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication