Current time: 09-23-2014, 11:17 AM Hello There, Guest! (PrijavaRegistracija)

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki bolovi u kukovima i ledjima (simfiza i karlicna regija)
08-21-2010, 12:05 PM
RE: Jaki bolovi u kukovima i ledjima.
mene isto jako bole kukovi i kicma (mogu da osjetim svaki kraljezak, cini mi se). doktorica mi je rekla da je to ok, priprema se tijelo za porod, misici i ostala struktura popusta pod tezinom (a rekla mi je da se nisam puno udebljala da sam sva od vode- a noge su mi kao buhtlice, ne mogu da hodam od natecenosti).
navecer ne mogu da spavam ni na kukovima ni na ledjima- pravo boli. ima li iko kakav savjet? (podupirem se ja jastucima, ali ne pomaze Sad )
hvala
cao

[Image: eNortjKzUjI0MTQxNVOyBlwwFXcC0g,,36.png]

[Image: eNortjKzUjIyNDEyNFSyBlwwFVMCyA,,82.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-21-2010, 12:43 PM
floramye to je tako pred kraj, nikako se ne mozes namjestiti, nema tog nacina ni recepta da ti neka od nas kaze i da prespavas noc Smile ja sam stavljala jastuke izmedju nou kad bi lezala na strani, podupirala ledja...za to je idealan jastuk za dojenje Smile Sjecam se da sam sanjala spavanje na stomaku Smile A tek ustajanje da piskim...uf! Taman se namjestis i dobro ti, a ono moras u wc Smile
Nista...brojimo sitno i cekamo s tobom floramye Heart
08-26-2010, 10:31 AM
Ja vec sada imam problema i sa kukovima i sa ledjima. Prosle tri sedmice sam lezala zbog bola u desnom kuku, nisam se mogla pomjeriti...i sada nakon nekoliko injekcija to je ok...ali posto sam se vratila na posao sada ne ledja nevjerovatno bole od sjedenja...mora li se ovo ovako do 9 mjeseca...vec me nervoza hvata...sto rece trostruka mama taman nadjem pozu koja mi odgovara a moram u wc...

[Image: L1zNp1.png]
08-26-2010, 04:55 PM
Ja do nedavno nisam imala nekih problema sto se tice trudnoce, kao da nisam trudna, sve bilo uredu dok me jednu noc nije probudio neki bol na lijevoj strani. Kad sam otisla u hitnu nisu mi nista dali kao ne smiju jer sam trudnica nego mi daju uputnicu za bolnicu. Kad sam otisla u bolnicu kaze doktor beba je uredu, taj bol je od bubrega kao beba je malo otezala a to je bilo u 25-toj sedmicii naslanja se sad na bubreg i stvara tu bol, helem ugradi mi neku cjevcicu kako bi to malo rasteretio i hvala Bogu opet sve uredu Smile
Eh sad smo u 31-voj sedmici i svaku noc me probudi bol u onom kuku na kojoj sam strani spavala, a opet kad na leda legnem onda nemam zraka pa ne mogu da disem Smile))
10-02-2010, 05:46 PM
U zadnje vrijeme probdijem noc od bolova u desnom kuku...taman je bilo proslo...sad se opet vraca...nikako da se naspavam...

[Image: L1zNp1.png]
10-13-2010, 03:21 PM
Citam ovu temu i vidim da zenice u devetom mjesecu bas ne mogu da spavaju i da se nastimaju , a kod mene obratno. Mene su isto kukovi bolili do nedavno i prestalo samo od sebe, nisam mogla da disem, nemam zraka i to proslo jer se stomak spustio,nema sna , eh sad nekoliko noci spavam ko mala beba samo 3-4 puta odem do wc-a i opet mogu fino nastaviti spavati, a ostalo nam je jos 12 dana Smile do termina
10-15-2010, 03:46 PM
ja sam u 30-oj sedmici i vec me bole kukovi i prepone, ali zadnjih par dana boli me ispod stomaka baš ka da cu da dobijem i u krstima, osjetim i kontrakcije koje nisu bolne, tako da sam se baš uplašila, ako neka ima slicno iskustvo da podjeli samnom da me malo utješi.
11-27-2010, 12:02 AM
U prvoj trudnoci su me strasno boljela ledja.U drugoj kukovi,al sam mislila da ce se doslovno rastaviti-pravo ruzan osjecaj.A sad,u trecoj trudnoci nista ne boli ( jedino sto pijem apaurine zbog kontrakcija).
03-05-2014, 02:48 PM
ja samo bazam po ovim temama o bolovima u kukovima i karlici... Smile

[Image: eNortjKzUjI0MTQxNVOyBlwwFXcC0g,,36.png]

[Image: eNortjKzUjIyNDEyNFSyBlwwFVMCyA,,82.png]
03-06-2014, 06:48 AM
Znam kako ti je, i mene su kukovi uzasno boljeli a pogotovo navece. Nisam nikako mogla spavati, pola sata i morala bih ustati sa prosetam. Ja sam doduse to propisivala svojoj debljini.

Moja princeza 28.02.2010.
Moja mala vila 25.10.2011.
I moj mali junior 26.02.2014.
Post Reply 

Forum Jump:

Contact Us | GuGu | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication