Current time: 08-23-2014, 06:31 AM Hello There, Guest! (PrijavaRegistracija)

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rođendanska torta za vrtić! (napravi sam)
12-28-2011, 12:12 PM
Rođendanska torta za vrtić! (napravi sam)
Kako napraviti tortu za vrtic?
U nekim vrticima, nije dozvoljeno donositi torte koje ste samo napravili, kupili u slasticarni i sl. Ipak, rođendan nije rođendan bez puhanja svijeca i torte. Mame smisle svasta da usrece svoje najmilije za rođendan.
Ovdje je torta koju je kancic pravila za svog sina.

Attached File(s) Thumbnail(s)

Mama savjetnica za dojenje
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-28-2011, 12:20 PM (This post was last modified: 01-25-2012 11:11 AM by kancic.)
RE: Rođendanska torta za vrtić! (napravi sam)
Evo i one od prosle i predprosle godine Smile, iskreno, ima dosta posla, zapravo treba odvojiti nekoliko sati za sjeckanje, ljepljenje...al je osjecaj na kraju superiska,
E ovako, da razradim ideju. Najprije sam nasla ovu tortu i sablon kako napraviti. Eh, kod nas je u grupi 35 djece i nema sanse da to napravim pomocu ovih sablona, pa sam ja jednostavno pravila tortu u kocku. Prvi sprat 25 (5 redova puta 5 redova) i drugi sprat 10 kockica. Svaka kockica je bila dimenzija 7 puta 7 cm). Nacrtala sam sablon na hamer i rezala - satima. Bila su mi potrebna 4 hamera, jedan crni, jedan crveni i 2 bijela (u onoj knjizari preko puta skole su najjeftiniji). Sastavljala sam ih malom heftaricom, a jednu za drugu selotepom. Ukrasila sam ih kolaz papirom i slicicama koje sam izrezala sa ambalaze cars autica a koju sam skupljala, ovo na vrhu je juric rodjendanski tanjir koji mi je poklonila drugarica. I sve sam ucvrstila satenskom trakom sa pijace 10m 1,5KM. Svako dijete je dobilo po jednu kutijicu. Tete su imale puno posla oko smeca kasnije, ali vrijedi. Ah, da, ovo bijelo su vatice za skidanje sminke.

Attached File(s) Thumbnail(s)

[Image: an1cAcR0g410000MTExfDY5NTYwMGxhfERqZWNhaw.gif] [Image: as1cOKj0g410000NTAwMzU4NHw1NjM5MTJkfGJlYmE.gif]
12-28-2011, 02:09 PM
Evo jos ideja od Ramone: ovdje i ovdje.

Moja princeza 28.02.2010.
Moja mala vila 25.10.2011.
I moj mali junior 26.02.2014.
12-28-2011, 02:10 PM
Super tema i ideje

[Image: as1cCo2oM360010MTA5bGR8MDA3NTZkfE1vamEgenZqZXpkaWNh.gif]
[Image: as1cMf9002B0010NjQxMTdkfDU3MjY2ZHxNYW1pb...mVza28.gif]
01-24-2012, 11:50 PM
I ja sam za vrtic prosle godine pravila slicnu torticu. Samo mnogo jednostavniju.
Uzela sam 3 kutije, ukrasne, razlicitih velicina. Spojila ih jednu na drugu, na vrh stavila svijecice i jos dodatno ukrasila svaku kutiju.
Tete u vrticu su bile bas iznenadjene...a i mala raja. U kutijama su bili sokici, (par njih) ostalo je bilo u orginalu jer ih je puno u grupi, domace cokoladice raznih oblika, to sam narucila od djevojke koja ih pravi. Bile su preslatke...
I naravno grickalice.
Bilo je glomazno i tesko za nositi, ali bas lijepo. Smile

Za ovu godinu planiram praviti vozic mozda, s obzirom da moja kcerkica voli vozice i autice Big Grin
I to je jednostavno, sa rolatima se uglavnom pravi.
A mozda se zadam i u ove malo teze egzibicije...vidjecemo. Wink

[Image: as1cETkVM3D0000Mzc3bGR8NDY4bHxaYXJpY2E.gif]
Post Reply 

Forum Jump:

Contact Us | GuGu | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication