Current time: 04-24-2014, 04:52 AM Hello There, Guest! (PrijavaRegistracija)

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Privatni vrtici (Sarajevo)
11-12-2010, 09:32 AM
Privatni vrtici (Sarajevo)
Molim vas da napisete vasa iskustva sa privatni vrticima u SA, za koje privatne vrtice ste culi i gdje su, cijene, br telefona i sl.
Moj djecak je isao u JU Djeca Sarajeva (uglavnom nije mi se svidjelo), mada sam cula da sve zavisi od vrtica do vrtica, jer neki privatni vrtici nisu dobri (nemaju plan i program rada i sl.), ali sam isto tako cula dosta dobrih stvari i o javnim vrticima!

[Image: 31KXp2.png]

[Image: 3Ckyp1.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
11-12-2010, 10:17 AM
RE: Privatni vrtici (Sarajevo)
moj M je isao 4 mjeseca u happy house, ali davno, tako da vjerovatno imam zastarjele informacije.
znam da je velika navala na taj vrtic. bio mi je osvjezenje nakon 5 dana provedenih u drzavnom.
tete su fine, mislim da korektno obavljaju svoj posao. mlade su (i pismene), sto je meni velika prednost.
u vrticu nema tv-a, jos jedan veliki plus.
nije mi se svidjalo sto su u privatnoj kuci, pa su im podovi poprilicno hladni, ne znam kako je sad.
sve u svemu, mnogo vise pozitivnih stvari, u odnosu na negativne.

[Image: wSM8p1.png]
[Image: 7M9xp2.png]
11-12-2010, 10:25 AM
mi idemo u Nur na Grbavici i zadovoljni smo. cisto je, toplo (cak i podno grijanje imaju), hrana dobra (mom djecaku se apetit popravio), tete su jako fine i susretljive,stalno ih pregleda doktorica i medicinska sestra je uvijek tu. ima tv, puno rade, izlaze vani, idu u igraonu..jedino ja nisam sigurna sta je tacno razlika u odnosu na drzavne jer mi nismo isli u drzavni. ja placam 270 KM (sto nije malo) ...eto pitaj ako te nesto jos zanima, imaju plan i program (cak su nas pozvali na sastanak i sve nam prezentirali, predstavili se ko je sta zavrsio i koliko radnog iskustva ima)..mi zadovoljni!

[Image: age.png]

[Image: age.png]
11-12-2010, 12:04 PM
Moj M ide u privatni vrtic Nova radost na Dobrinji (I. Sa.).JA sam prezadovoljna, on obozava vrtic i tete u vrticu imaju divno igraliste ispred.
Dva puta sedmicno imaju engleski, zimi idu na skijanje, kad je magla u Sarajevu organizuju izlete na planinu. Imaju Tv u vrticu ali to gleda starija grupa dok ovi mali spavaju (ako je ruzno vrijeme pa ne mogu na polje).
Sve to plačamo 200,00 KM mjesečno.
11-13-2010, 10:29 AM
Amel i Nur i ima i na Grbavici i na Ilidzi, ali bas zato sto su toliko dobri, sad je nemoguce dobiti mjesto. Ali cula sam i za vrtice Vragolan Denis i Carolija, ima li neko iskustva sa tim vrticima?

[Image: 31KXp2.png]

[Image: 3Ckyp1.png]
07-22-2011, 04:40 PM
Moja kcerka ide u vrtić na Mojmilu "Prvi koraci", jako sam zadovoljna, sve je novo, cisto, rade tri odgajateljice, meni je od svega najvaznije da je ona lijepo prihvatila novu okolinu i ja sam sretna.
07-25-2011, 10:55 AM
Dea, jako nam je drago sto zelis sa nama da podijelis svoja iskustva sa vrticima, ali na nasem forumu ima i drugih divnih tema na kojima bi mogla da napises svoja iskustva tako da te pozivamo da pogledas malo sta pise i na drugim temama, inace cemo smatrati da si se prijavila na forum samo da bi reklamirala odredjeni vrtic, a to je zabranjeno.

Moja princeza 28.02.2010.
Moja mala vila 25.10.2011.
I moj mali junior 26.02.2014.
08-25-2011, 11:39 AM
Obavili smo razgovor u Internacionalnoj skoli na Vracama za pre-school. Od septembra curica starta sa novom sredinom, novim odgajateljicama i sasvim novim nacinom i pristupom djeci. Javljam utiske, ocekujem najbolje.
01-23-2012, 09:08 PM
Mi idemo u Pony, prezadovoljni smoSmile
01-23-2012, 09:15 PM
gdje je pony? nisam za njega cula.

[Image: wSM8p1.png]
[Image: 7M9xp2.png]
Post Reply 

Forum Jump:

Contact Us | GuGu | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication