gugu forum
Koju digitalnu TV odabrati? Koji internet paket?Moja TV, Logosoft ili? - Printable Version

+- gugu forum (http://www.gugu.ba/forum)
+-- Forum: Slobodno vrijeme (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Forum: Zabava (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Thread: Koju digitalnu TV odabrati? Koji internet paket?Moja TV, Logosoft ili? (/showthread.php?tid=906)

1 2 3 4

Koju digitalnu TV odabrati? Koji internet paket?Moja TV, Logosoft ili? - bibkare - 08-25-2010 09:43 AM

Kontamo da uvedemo neku od tih digitalnih TV. Trenutno imamo HS kablovsku i jako smo nezadovoljni. Oni imaju trentno par testnih digitalnih kanala i super su. Ima korisnih, a ima i onaj JimJam djeciji kanal sa super crticima i V je odusvljen. Imate li vi iskustva sa ovim i da li ste zadovoljni, sta nude, koliko kosta?
nije Nova tv nego ona MOja TV

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - Lilith - 08-25-2010 11:00 AM

meni je logosoft odlican,vec smo pricali o tome...za 50KM imam internet koji je brzi od adsl i kablovskog,15 KM besplatnog telefona i 120 kanala...nisu neki bezveze kanali,mislim da ima spisak na njihovoj stranici...telefon dobijes besplatno od njih,ako nesto ti pokvaris(kao ja jedan kabal) zamjene bez pogovora i naknade...

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - diana - 08-25-2010 11:38 AM

a tih besplatnih 15 km telefona je li se odnosi i na fiksne i na mobitele?

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - Lilith - 08-25-2010 11:49 AM

besplatno je razgovora i za jedne i za druge...a mislim da cijena razgovora nije veca u odnosu na telecom...ja stvarno ne pazim koliko zovem,a doplatim mjesecno najvise 5 KM i to u periodu kada je mm bio u hr, inace je 2,3 KM vise

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - bibkare - 08-25-2010 11:51 AM

a crtici? vidim da ima neki disney-kanal..kakvi su? nadam se da nije nista slicno cartoon network

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - Lilith - 08-25-2010 11:59 AM

ima disney,ima baby tv koji je odlican za bebe,ima carton i ima jos neki,nisam sigurna kako se zove

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - Dolisa - 08-25-2010 12:23 PM

Dok smo bili u Sarajevu, imali smo ELOB, dosta je jeftin paket+internet (koji smo uključili na kraju boravka), ali su mi programi totalno bzvz...kad vidim cartoon network, dođe mi slabo.

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - doublemum - 08-25-2010 01:35 PM

Kod nas je Moja TV, paket telefon+tv, plaćamo 25 km+pdv, prema fiksnim mrežama u Bih je neograničeno, kanala ima oko 70, dječiji su Minimax, JimJam, Tiji, Disney XD, tona je lokalnih kanala, nema NoveTV ali su u pregovorima, uskoro će biti dodatnih 10 između ostalih i HBO

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - bibkare - 08-25-2010 01:38 PM

cuj to, e sada si me pokolebala, vec sam MM rekla da nas prijavi na logosoft

RE: Koju digitalnu TV odabrati? Moja TV, Logosoft ili? - doublemum - 08-25-2010 01:42 PM

Eto predomislite se
+nema pretplate za tv